Про нас

Ласкаво просимо на сайт Запорізького відділення хімічного концерну “ХАДО”

XADO Chemical Group – міжнародна группа хімічних компаній. Компанія ХАDO була заснована в 1991р. За 20 років компанія зросла та стала одним з найміцніших підприємств з нанотехнологій у Європі.

Штаб-квартира компанії знаходится в місті Харьків, Україна. Це місто завжди займало ключове місце у воєнно-промисловому  комплексі у колишньому СРСР й до сих пір є найбільшим науково-дослідницьким центром з розробки наукомістких технологій. В 1998 році результатом науково-дослідницької діяльності вчених XADO стало відкриття феномену ревіталізації. 

Ревiтализант —це нанохімічна речовина, яка працює в області нанопокриттів, він відновлює метал в зоні тертя «метал – метал» і захищає його від подальшого зносу. Ревіталізант не має аналогів в світі. З 1999 року ми почали випускати свою унікальну продукцію для масового споживання. Наші технології отримали широке визнання. Феномен ревіталізації включений в підручники трибології. Наша продукція пройшла випробування в 35 країнах світу. Найавторитетніший європейський сертифікаційний орган TUV (Союз технічного нагляду Німеччини) підтвердив ефективність нашої продукції.